Od roku

1993

Hospůdka v podkrkonoší s klasickou domácí českou kuchyní, která působí v Nové Pace již od roku 1993. S pětadvacetiletou zkušeností v tomto odvětví se snažíme hostům nabídnout příjemné prostředí s vynikajícími pokrmy a osvěžujícími drinky. Snažíme se zlepšovat a jít kupředu. Nabízíme prostředí nové zrekonstruovaného spodního patra a letní zahrádky, možnost využití oddělených prostor a salonku na pořádání oslav, sešlostí po letech, firemních akcí.

Příběh

KÁZETKA

Ohlédněme se společně v čase a připomeňme si milníky v historii naší restaurace.

1. 1993
Jako dva kamarádi jsme se po vyučení rozhodli využít svého nadšení, splnit si společný sen a založit podnikání. Vzniklo tak sdružení K & Z (vycházející z našich jmen Václav Kňourek a Zdeněk Zvelebil) a později „K & Z bar“ s kapacitou 19 míst.
2. 1995
Díky čekárně sousedského kadeřnictví došlo k rozšíření kapacity „Bárečku”. Znamenalo to sice víkendové vyklízení čekárny a stěhování židlí, ale získali jsme tím dalších 17 míst, což nám otevřelo další možnosti!
3. 1999
Sousedké kadeřnictví ukončilo svou činnost, a tak nám jeho pronájem umožnil rozšíření kapacity na 58 míst.
4. 2001
Začali jsme uvažovat o přístavbě nové restaurace a plánovat veškeré kroky s tím spojené.
5. 2002
Na podzim jsme skutečně začali stavět. Do roka však muselo být vše hotovo kvůli končícímu pronájmu! Vidina mít vlastní prostory nás hnala kupředu a nevzdali jsme to.
6. 2003
Povedlo se! 10. září jsme slavnostně otevřeli novou restauraci s barem a vinárnou - KáZet. Podnik měl 25 až 30 míst ve spodní části a dalších 45 až 50 ve druhém patře restaurace.
7. 2006
Rozšířili jsme restauraci o letní zahrádku s kapacitou 60 míst a vybavili dětský koutek skluzavkou a pískovištěm, aby se k nám těšily i děti. Venkovní prostory stvořené pro krásné posezení pod smrkem, letní grilování, velké společenské akce a rodinné oslavy.
8. 2018
K oslavám 25. výročí založení podnikání jsme osvěžili prostory přízemí restaurace a letní zahrádky, přidali další místa k sezení a zavedli k jednomu stolku před barem pípu. Stálí pivaři si tak mohou rovnou načepovat vlastní pivo!

Nahlédněte

K NÁM

Nabízíme nově zrekonstruované prostory pro obědy i večeře. Možnost rezervace pro rodinné oslavy, sešlosti po letech, firemní večírky.